Apie mus

Misija
THALIZABEL – „Izabelita“ ir „Thalissi“ prekių ženklų sąjunga garantuoja geriausią natūralią, organinę produkciją, pasiekiamą visose Baltijos šalyse.

Kviečiame išbandyti dvi natūralios ispaniškos kosmetikos linijas „ALISSI BRONTE“ ir „THALISSI, skirtas tiek profesionalams, tiek kasdieninei veido bei kūno priežiūrai.

Prestižinė, unikali, aukštos kokybės, moksliniais tyrimais paremta kosmetika, kurioje dominuoja tik natūralūs, organinės kilmės ekologiški aktyvieji ingredientai. Norėdami išgauti geriausius ingredientus iš gamtos turtų „ALISSI BRONTE“ ir “THALISSI” naudoja pačias pažangiausias technologijas savo sertifikuotose laboratorijose. Ši kosmetika atitinka aukščiausius Europos ir pasaulio standartus, įskaitant ISO 9001, ISO 14001 ir GPM. Kosmetikai naudojami augalai yra sertifikuoti pasaulyje pripažintu „Ecological Organic Plantations” sertifikatu. Kosmetikos priemonės netestuojamos su gyvūnais.

Alissi Bronte – veido ir kūno priežiūros linija, padedanti kovotisu raukšlėmis, pigmentinėmis dėmėmis, akne, dermatitu, kuperoze bei odos suglebimu. Aktyvieji ingredientai nedirgina odos.

Thalissi – aromaterapinė, ajurvedinė kūno priežiūros linija, kurios pagrindas – natūralūs eteriniai aliejai.

Ši kosmetika jau yra užkariavusi stipriausias pasaulio rinkas, tokias kaip Japonija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Artimieji Rytai bei Europa.
SĖKMĖS
ISTORIJA
Alissi Bronte ištakos siejamos nuo 1969 metų, kai jos įkūrėjas Alicia Pérez Aragó atidarė Mursijoje, Ispanijoje pirmąjį grožio institutą ir pirmąją estetikos mokyklą „Alexia“. Tai buvo pirmoji mokymo akademija būsimiems profesionaliems kosmetologams Mursijoje, patvirtinta Ispanijos Švietimo ir mokslo ministerijos, su šimtas studentų ir pažangių, modernių įrenginių.

Nuvažiavus tūkstančius kilometrų visame pasaulyje, ieškant geriausių produktų, po daugelio metų tyrimų, plėtros ir išsamios technikos ir kompetentingų grožio specialistų atrankos, 1981 metais gimė THALISSI vardas. Garsus mokslinis ir chirurgas, daktaras Mariano Sánchezas, pripažintas grožio profesionalas, sukūrė kosmetiką, turinčią sprendimą net reikliausiai odai.

Šiai dienai šeimos verslas tapo korporacija, kuriai vadovauja Alicijos ir daktaro Mariano vaikai. Kompanija išplėtė savo veiklą ne tik visoje Ispanijoje, bet ir tarptautinėje rinkoje.

Dinamiškumas, lankstumas, orientuotas į rinkos augimą, lyderystė, naujovės ir plėtra, protinga rizika ir finansinis pajėgumas yra savybės kurios sukūrė Thalissi ir Alissi Bronte brandus tokius, kokie jie yra šiandien.
 • 100% NATŪRALU
  Viskas kas patenka su šia kosmetika ant odos, o vėliau į organizmą – yra visiškai saugu, nealergizuoja.

  Ši kosmetika BE:
  Mineralinių aliejų;
  Parafino;
  Parabenų;
  Radiacijos;
  Konservantų;
  Bandymų su gyvūnais;
  PABA (Para-amino benzoinės rūgšties);
  Genetiškai modifikuotų organizmų;
  Dirbtinių kvapų;
  Sintetinių dažiklių.
  SU:
  Natūraliu cukrumi;
  Gėlių vandeniu;
  100% natūraliais aliejais;
  Ekologiškais vaistiniais augalais;
  Natūraliu apsauginiu poveikiu odai;
  Matomu ilgalaikiu jauninančiu efektu;
  Sertifikuota kokybe;
  Bioaktyviais produktais.
 • IŠSKIRTINĖ KOKYBĖ
  Ši kosmetika atitinka aukščiausius Europos standartus, turi savo sertifikuotas laboratorijas.
  .
  ISO 9001, kurio Nr. ES 07 / 4519.02
  ISO 22716, kurio Nr. ES 12 / 13123.02
  ISO 14001
  GMP
  Ekologiški ingredientai sertifikuoti oficialios ekologinės žemdirbystės kontrolės tarnybos (Nr. MU-3321 / PV).
  Ne mažiau kaip 95 % žemės ūkio kilmės produkto sudedamųjų dalių yra pagaminta ekologinės gamybos būdu.
  TARPTAUTINĖS SPA ASOCIACIJOS NARYSTĖ
  SUSTAINABLE DEVELOPMENT
  Neatliekami bandymai su gyvūnais.
  Palaikoma gyvūnų apsauga ir gerovė.