Apie mus

Misija
Mes - Alissi Brontë prekinio ženklo atstovas Baltijos šalyse. Didžiulė meilė šiam prekiniam ženklui įkvėpė mus perteikti Ispanijos grožio kultūrą Jums, mūsų bendruomenės nariams. Norime, jog Jūsų odos priežiūros ritualas taptų lyg ispaniška „siesta“ - ramybė, atsipalaidavimas ir mylima pertrauka skubančiame pasaulyje.

Alissi Brontë gimė iš didžiulės meilės natūraliam grožiui ir mokslui. Viduržemio jūra ir jos skalaujami krantai - autentiškas odos priežiūros pagrindas. Šiame regione surinkti aktyvieji ingredientai leis Jums pasinerti į nuostabią odos kelionę, kurioje pajusite pilnatvę, ramybę, mėgausitės nuostabiais rožių ir apelsinų aromatais, kurie paskatins Jus sustoti. Mūsų didžiausias noras - suteikti Jums tokį odos priežiūros ritualą, kuris bus lyg mažytė kasdieninė kelionė į Jūsų sielos troškimus.

Leiskite Alissi Brontë kosmetikai atkeliauti į Jūsų namus ir suteikti tai, ko šiuo metu reikia Jūsų odai. Galbūt tai ikrų ekstraktas, maitinantis Jūsų odą, kuri taip pasiilgo jūros ošimo. O gal tai nuostabus apelsinų aromatas, primenantis tą šiltą vasaros vakarą, kuomet paskutiniai saulės spinduliai bučiavo Jūsų švytinčią odą.

Mūsų grožio namuose Jūs rasite viską, ko reikia Jūsų odai. O jei šiek tiek pasiklysite - nieko tokio - visuomet būsime šalia ir suplanuosime šią kelionę už Jus!

- Spinduliuojanti SKINMOMENT komanda ❤️
SĖKMĖS
ISTORIJA
Alissi Bronte ištakos siejamos nuo 1969 metų, kai jos įkūrėjas Alicia Pérez Aragó atidarė Mursijoje, Ispanijoje pirmąjį grožio institutą ir pirmąją estetikos mokyklą „Alexia“. Tai buvo pirmoji mokymo akademija būsimiems profesionaliems kosmetologams Mursijoje, patvirtinta Ispanijos Švietimo ir mokslo ministerijos, su šimtas studentų ir pažangių, modernių įrenginių.

Nuvažiavus tūkstančius kilometrų visame pasaulyje, ieškant geriausių produktų, po daugelio metų tyrimų, plėtros ir išsamios technikos ir kompetentingų grožio specialistų atrankos, 1981 metais gimė THALISSI vardas. Garsus mokslinis ir chirurgas, daktaras Mariano Sánchezas, pripažintas grožio profesionalas, sukūrė kosmetiką, turinčią sprendimą net reikliausiai odai.

Šiai dienai šeimos verslas tapo korporacija, kuriai vadovauja Alicijos ir daktaro Mariano vaikai. Kompanija išplėtė savo veiklą ne tik visoje Ispanijoje, bet ir tarptautinėje rinkoje.

Dinamiškumas, lankstumas, orientuotas į rinkos augimą, lyderystė, naujovės ir plėtra, protinga rizika ir finansinis pajėgumas yra savybės kurios sukūrė Thalissi ir Alissi Bronte brandus tokius, kokie jie yra šiandien.
 • 100% NATŪRALU
  Viskas kas patenka su šia kosmetika ant odos, o vėliau į organizmą – yra visiškai saugu, nealergizuoja.

  Ši kosmetika BE:
  Mineralinių aliejų;
  Parafino;
  Parabenų;
  Bandymų su gyvūnais;
  PABA (Para-amino benzoinės rūgšties);
  Genetiškai modifikuotų organizmų;
  Dirbtinių kvapų;
  Sintetinių dažiklių.
  SU:
  Natūraliu cukrumi;
  Gėlių vandeniu;
  100% natūraliais aliejais;
  Ekologiškais vaistiniais augalais;
  Natūraliu apsauginiu poveikiu odai;
  Matomu ilgalaikiu jauninančiu efektu;
  Sertifikuota kokybe;
  Bioaktyviais produktais.
 • IŠSKIRTINĖ KOKYBĖ
  Ši kosmetika atitinka aukščiausius Europos standartus, turi savo sertifikuotas laboratorijas.
  .
  ISO 9001, kurio Nr. ES 07 / 4519.02
  ISO 22716, kurio Nr. ES 12 / 13123.02
  ISO 14001
  GMP
  Ekologiški ingredientai sertifikuoti oficialios ekologinės žemdirbystės kontrolės tarnybos (Nr. MU-3321 / PV).
  Ne mažiau kaip 95 % žemės ūkio kilmės produkto sudedamųjų dalių yra pagaminta ekologinės gamybos būdu.
  TARPTAUTINĖS SPA ASOCIACIJOS NARYSTĖ
  SUSTAINABLE DEVELOPMENT
  Neatliekami bandymai su gyvūnais.
  Palaikoma gyvūnų apsauga ir gerovė.